Mayıs Ayında Patlayacak 11 Altcoin Açıklandı
Haber
04 Mayıs 2021 - Salı 02:17
 
Mayıs Ayında Patlayacak 11 Altcoin Açıklandı
Yüksek profilli bir kripto stratejisti ve trader’ı olan il Capo Of Crypto (CryptoCapo), altcoin’lerin büyük bir patlama oluşturmaya hazır olduğunu belirtiyor. Analist, bu ay tutmayı planladığı 11 altcoin projesini açıklıyor.
EKONOMİ Haberi
Mayıs Ayında Patlayacak 11 Altcoin Açıklandı

Yeni bir tweet’te il Capo Of Crypto (CryptoCapo), kullanıcıları için halka açık interneti optimize eden ve şifreleyen bir protokol olan Syntropy (NOIA), Reserve Rights governance token Reserve Rights Token (RSR) ve önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH)’yi tutmayı planladığını söylüyor.

 

 

Buna ek olarak il Capo Of Crypto, siber güvenlik projesi Constellation (DAG), merkezi olmayan borsa Balancer (BAL), gizliliği koruyan merkezi olmayan veritabanı Phala Network (PHA), oracle projesi Tellor (TRB), otonom ekonomi platformu Sora (XOR), otomatik piyasa yapıcısı PorkSwap (PSWAP), video ve oyun protokolü Verasity (VRA) ve Blockchain tabanlı ekosistem Sand’ı tutmayı planladığını söylüyor.

 

 

il Capo Of Crypto, Bitcoin ve diğer büyük altcoin’ler hariç kripto piyasalarının performansını izleyen bir grafik olan “Others Dominance” endeksinin, beş yıllık muazzam bir konsolidasyondan çıktığına inandığı için altcoin’lerin, özellikle de düşük hacimli kripto paraların yükselmesini beklediğini söylüyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

 

 

"Şimdi, insanlar altcoin’lerden BTC’ye geçerken… Birkaç gün sonra altcoin’ler pompalanıyor. Dürüst olmak gerekirse çoğunlukla altcoin içinde olmak çok rahat. "

 

 

NOIA’ya bakan il Capo Of Crypto, altcoin’in şu anki fiyatından Bitcoin’e (NOIA/BTC) karşı 160’ın üzerinde kazanç elde etmesine izin verecek büyük bir parabolik hareketin erken aşamalarında olduğuna inanıyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

 

 

"NOIA/BTC. Biri parabol mu dedi?"

 

 

Reserve Rights Token‘e gelince il Capo Of Crypto şu anki değerinden Bitcoin’e (RSR/BTC) karşı 220’nin üzerinde bir yukarı potansiyele sahip olduğunu tahmin ediyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

 

 

"RSR/BTC. Bu daha çok pompalanmak istiyor."

 

 

Analist ayrıca lider altcoin Ethereum’un hareketini de izliyor. Analist, en büyük ikinci kripto para biriminin yükselişinin 10.000 dolar ile bitmeyeceğini söylüyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

 

 

Her zaman adım adım, ancak bu döngü için ETH’nin 10.000 dolar olacağını düşünmüyorum. Daha yüksek olacak.

 

 

CoinMarketCap’e göre Ethereum, yazı yazarken 3.000 doların üzerine çıktığı için yeni tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydediyor. 2020 yılının başlarında il Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da nokta atışı bildi. il Capo Of Crypto, diğer altcoin projelerinin gördüğü büyük düşüşleri de doğru bir şekilde tahmin etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin tahminlerini dikkatle izliyor.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı