Alex Becker'den Kriptopara Analizi
Haber
11 Mayıs 2021 - Salı 19:17
 
Alex Becker'den Kriptopara Analizi
Yakın tarihli bir videoda kripto stratejisti Alex Becker, analitik olarak Cardano (ADA) hakkındaki yükselişli tahminini açıklıyor. Analist Cardano’nun yakında piyasayı 10 kat pompalayacağını tahmin ediyor. Ayrıca analist, güçlü kazançlar kaydedeceğine inandığı 3 altcoin projesine dikkatleri çekiyor.
EKONOMİ Haberi
Alex Becker'den Kriptopara Analizi

Kripto stratejisti Alex Becker, boğa odaklı Cardano tahmininde bulundu ve şunları söyledi:

 

 

"Cardano çok hızlı pompalıyor. Soru, bu pompaların neyi tetikleyeceğidir. Binance Smart Chain’in muazzam yükselişine bakarsak… Neler olabileceği ortada…"

 

 

Analiste göre, Ethereum (ETH)‘da aşırı alım var ve muhtemelen fiyat 2.700 dolar veya 3.000 dolara düşecek. Cardano (ADA) ile ilgili olarak, Cardano’nun test ağı 29 Mayıs’ta çıkacak ve ana ağ lansmanına doğru ilerledikçe analist, altcoin’in Ethereum’u öldüreceğini söylüyor. Alex Becker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

 

 

"Tahminimce, Cardano’nun bu boğa koşusunda en iyi getiriyi sağladığını göreceğiz. Bu altcoin ile işler hala erken aşamalarda. Ancak, yaklaşan protokol yükseltmeleriyle birlikte, DeFi’de daha yaygın olarak kullanılmasını bekleyin. Diğer şeylerin yanı sıra, bu yükseltmeler Cardano Blockchain’inde akıllı sözleşmelere olanak tanıyacak."

 

 

Uzun vadeli tahmininden bahseden stratejist, bu kripto paranın Blockchain’de devam eden iyileştirmelerin kullanımının çoğalmasına yardımcı olacağına inanıyor. Bu da analiste göre, ADA-USD fiyatına daha fazla yüksek bahis koymaya yardımcı olacak. Alex Becker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

 

 

"Ancak, bunun yıllar içinde oynamasını bekleyin. Bu düşünce, “hızlı para” fırsatı arayan yatırımcıları rahatsız edebilir. Bu tür bir ticaret için, altcoin’in peşinde koşmanız daha iyi olabilir."

 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı