Acun Ilıcalı 3 Günde Exxen'in Ulaştığı Abone Sayısını Açıkladı
Haber
04 Ocak 2021 - Pazartesi 10:50
 
Acun Ilıcalı 3 Günde Exxen'in Ulaştığı Abone Sayısını Açıkladı
TEKNOLOJİ Haberi
Acun Ilıcalı 3 Günde Exxen'in Ulaştığı Abone Sayısını Açıkladı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, 1 Ocak günü yayın hayatına başlayan dijital içerik platformu Exxen'in ilk 3 gününde ulaştığı abone sayısını açıkladı. Platformun 3 günde 500 bin aboneye ulaştığını belirten Ilıcalı, kendilerini destekleyen herkese teşekkür etti.

Acun Ilıcalı Exxen ile ilgili açıklama yaptı

 

Acun Ilıcalı'nın geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başlayan dijital içerik platformu Exxen, son birkaç aydır eleştiri oklarının hedefi halinde. Platform gerek YouTuber transferleri gerekse reklamlı üyelik ve yetersiz altyapı gibi sorunlarla birçok kişinin tepkisini çekse de platforma sıcak bakanların sayısı hiç az değil.

Exxen'de başlayacak olan dizi ve programlar

 

Acun Ilıcalı, konuyla ilgili Instagram hesabından paylaştığı hikâyede "3 günde 500 bin üyeyi geçtik. Bize inanan izleyicilerimize çok çok teşekkürler… Çok emek verdik, karşılığını böyle almaktan daha güzel bir şey yok. İyi ki varsınız…" ifadelerini kullandı.

 

Henüz Android uygulaması bulunmayan Exxen, ilk 3 gününde fena olmayan abone sayılarına ulaşmış gibi görünüyor. Bir kıyaslama yapmak gerekirse ABD merkezli medya devi Netflix'in 2019 yılının sonunda ülkemizde 1,5 milyondan fazla abonesi bulunduğu açıklanmıştı.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı