Ethereum Çok Daha Yukarılara Çıkacak
Haber
11 Mayıs 2021 - Salı 14:34
 
Ethereum Çok Daha Yukarılara Çıkacak
Milyarder yatırımcı ve iş adamı Mark Cuban, lider altcoin Ethereum’u daha da yükseklere çıkarabilecek ezber bozan bir katalizörü açıklıyor.
EKONOMİ Haberi
Ethereum Çok Daha Yukarılara Çıkacak

Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban, yeni bir tweet’te 8,4 milyon takipçisine, Ethereum’un (ETH) iş dünyasını ele geçirme potansiyeline sahip olduğunu söylüyor. Mark Cuban konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

 

 

"ETH’nin daha da büyük bir patlama şansı olmasının nedeni, henüz ETH akıllı sözleşmeleri üzerine inşa edilen iş uygulamalarının gerçekleşmeye başladığını gerçekten görmemiş olmamızdır. Bunu yaptıklarında, her şirket ETH okuryazarı olacak ve bu da oyunu değiştirecek. Ancak 2. katman da önemli bir rol oynayacak."

 

 

En iyi akıllı sözleşme protokolü olmak için rekabet eden projeler olmasına rağmen Mark Cuban, Ethereum’un çok beklenen proof-of-stake modeline güncellemesinin, alandaki hakimiyetini sürdürmede kilit bir rol oynayacağını vurguluyor. Mark Cuban konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

 

 

" Tüm farklı seçeneklere ayak uydurmak zor ve diğerleri için gerçekten çok fazla riskten korunma mekanizması yok. Elbette (ETH) 2.0’ın yolu önemli olacak."

 

 

Büyük bir Ethereum taraftarı olduğu ortaya çıkan Mark Cuban, geçen ay kripto para yatırımcılarına neden Bitcoin yerine Ethereum almaları gerektiğini anlatmıştı. Mark Cuban konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

 

 

Bitcoin ve lider altcoin Ethereum etkili bir şekilde birçok şeyin gerçekleşmesini sağlayan platformlardır. Ancak Bitcoin şu anda gerçekten bir değer deposu olacak şekilde gelişti ve onu başka herhangi bir şey için kullanmak çok zor. İsterseniz dijital altın olur. Başka şeylere izin veren bir platform olarak kullanabilirsiniz, ancak çok daha fazlasını gerektirir, doğru. Diğer çeşitli şeyleri sarmayı veya yapmayı gerektirir ve ek fayda elde etmek için her şeyden daha fazla teminat görevi görür. Ethereum’un ise, organik ve doğal formunda çok daha fazla yerleşik yardımcı program olduğunu biliyorsunuz, değil mi? Akıllı sözleşmeleri organik ve doğal olarak kullanma yeteneği şu anda sadece önemli bir fark. Bu, Bitcoin’de yeni değer oluşturan ve yeni fırsatlar getiren Katman-2’ler olmadığı anlamına gelmez. Ama gerçekten Bitcoin üzerinde Ethereum’da yaptığınızdan çok daha fazla çalışmanız gerekiyor.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı