İsmail Balaban'a Şok Ceza
Haber
21 Nisan 2021 - Çarşamba 13:47
 
İsmail Balaban'a Şok Ceza
Survivor'da yarışmacılar son bölümde iletişim oyununda karşı karşıya geldi. Kıyasıya rekabetin yaşandığı iletişim oyununda kazanan takım Ünlüler oldu. Elenen ismin şoke ettiği Survivor'da herkes Acun Ilıcalı'nın, İsmail ile ilgili yapacağı açıklamayı bekledi
YAŞAM Haberi
İsmail Balaban'a Şok Ceza

'Önemli bir konuya girmem gerekiyor' diye söze başlayan Ilıcalı, 'Bizim için çok çok önemli bu konu İsmail Balaban ile ilgili. Geçtiğimiz gün olan bir olay İsmail ile ilgili çok üzücü bir durum. Bizim kabul etmemiz mümkün değil. Bu yarışma kurallarının tamamen dışında bir durum. Ve açıkçası çok net olmamız gereken bir durum.

 

 

Bazı konularda yapılan bazı hatalara karşı hep toleranslı davranıp bütün felsefimizi yarışmacı kaybetmeme üzerine kurduk. Fakat İsmail ile ilgili olan konu açıkçası bizim limitlerimizi bu sezon ilk defa ciddi derecede zorladı.' dedi.

 

 

Ilıcalı olayı şöyle anlattı; İsmail'in konusunun çok ciddi bir farkı var: İsmail besini elde ettikten sonra bizim görevlimiz İsmail'e besini yememesi gerektiğini söylüyor. İsmail'de bu uyarıyı dinliyor ve açım çok açım diyor ve bu besini yiyor. Daha sonra Ilıcalı, İsmail'e söz verdi.

 

 

Gerçekten çok açım dedim. Sonuçta çektiği için yemediğim bir şeyden ceza yiyeceğime yediğim şeyden ceza alayım. Yapmaman gereken bir hareket" açıklamasında bulundu.

 

 

Ünlü sunucu İsmail'e olayı hatırlatarak ,"Kamera kayıttayken görevli sana yeme diyor. Kayıttayken yeme diye uyarıyor sen de kayıtta olduğu bile bile bunu yiyorsun. Yemeyi aldı, götürdü başka bir konu. Sen bir kamera kaydı varken ve bunun uyarısı net bir şekilde yapılıyorken ben yemeği yerim dersen bu başka bir boyut." ifadelerini kullandı.

 

 

Acun Ilıcalı daha sonra İsmail'in alacağı cezayı açıkladı. 'Bu tamamen bakın ben işte böyle yerim mesajıdır. Niyet olmasa da biz buna bugün ılıman yaklaşırsak yarın öbür gün birisi gelip de Acun ağabey bunu ben bir yerden temin ettim müsaadenle yiyeceğim dese aynı şey. Her çalışan kişi beni temsil etmektedir.

 

 

Survivor'da yenilen yemeğin bendeki karşılığı çaresizliktir. Yaptırım yapmaktan asla mutlu olmadım. Farklı bir yaptırım uygulayacağız sana. Öncelikle bundan sonraki 3 oyunda oynamayacaksın. Bundan sonraki 3 yemek ödülünü yemiyorsun." dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı