Kishu İnu ve Dogecoin Yukarı Doğru Sert Yükseliş Gösterdi
Haber
13 Haziran 2021 - Pazar 06:46
 
Kishu İnu ve Dogecoin Yukarı Doğru Sert Yükseliş Gösterdi
Dogecoin hayranları ve yatırımcıları sert sıçramaya sevinirken, Kishu Inu uzun süren sessizliğini nihayet bozdu.
EKONOMİ Haberi
Kishu İnu ve Dogecoin Yukarı Doğru Sert Yükseliş Gösterdi

Habertilkisi.com'u Telegram'da Takip Ederek Kriptoparalarla İlgili Haber, Analiz ve Analistlerin Yorumunu Anında Öğrenebilirsiniz.Sende hemen şimdi Telegram Adresimizi takip etmek için tıklayın

 

 

Dogecoin hafta sonuna pozitif girecek coinler listesinde. Gece saatlerinde manipülasyon uzmanı Elon Musk'ın müdahalesi olmadan sert yükseliş sergileyen Dogecoin düşeni toparlamaya çalışıyor. Diğer bir şirin Japon köpeği Kishu Inu daha sert bir yükselişle yüzde 23 sıçramayı başardı. Kishu coin uzun süren sessizliğini bu gece bozmuş oldu. Başlayan hareketlilik ne kadar sürer bilinmez ancak Dogecoin yatırımcıları şimdiden tweetlerle paylaşımlara hız vermiş durumda.

 

 

Son haftaların değer yitiren ünlü şaka coini Dogecoin yönünü yukarı çevirmiş durumda. Gün içerisinde dalgalı seyreden Dogecoin için şimdi yükseliş zamanı. Düşeni kırmış gözüken DOGE bu gece saatlerinde ani bir yükseliş gerçekleştirdi. Üstelik Elon Musk tweet atmadan sert yükseliş yaşandı.

 

 

Gün içerisinde benzer bir yükseliş Chiliz (CHZ) coin için gerçekleşmişti. Dogecoin ve CHZ coin ayrışarak sert yükselişlerle yatırımcılarını sevindirdi. Dogecoin ile aynı saat diliminde Kishu Inu coin sert bir yükselişle yatırımcısına yüzde 23 kazandırdı.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı