Sadakatsiz'de Flaş Karar
Haber
21 Nisan 2021 - Çarşamba 11:13
 
Sadakatsiz'de Flaş Karar
Sadakatsiz dizisinden üst üste gelen talihsizliklerin ardından dizinin yapım şirketi flaş kararı duyurdu.
Kriptopara Haberleri Haberi
Sadakatsiz'de Flaş Karar

Çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında yayımlanan, ilgiyle izlenen Sadakatsiz dizisinden geçtiğimiz hafta kötü haberler peş peşe geldi. İlk olarak dizide Haluk karakterine hayat veren Burak Sergen'in rahatsızlanmasıyla başlayan talihsizlik diğer oyunculara da sıçradı.

 

 

Evinde rahatsızlanmasının ardından hastaneye kaldırılan Burak Sergen'in ilk olarak solunum güçlüğü ve akciğerlerindeki enfeksiyon nedeniyle tedavi gördüğü söylendi. Sergen'in koronavirüs test sonuçlarının ise negatif çıktığı öğrenildi.

 

 

Fakat yeni mutasyonlu virüsün test sonuçlarında çıkmaması akıllara gelirken Sadakatsiz dizisinin yapım şirketi Burak Sergen'in hastalığının koronavirüs nedeniyle olduğunu duyurdu.

 

 

Yoğun bakımda tedavi altına alınan durumunun stabil olduğu öğrenilen Burak Sergen'in sağlık durumu ise hala ciddiyetini koruyor.

 

 

Burak Sergen'in koronavirüse yakalanmasının ardından setten talihsiz haberler gelmeye başladı. Yapılan koronavirüs testlerinde iki oyuncunun daha pozitif çıktı.

 

 

Dizide Derin karakterine hayat veren Melis Sezen, pozitif çıkmasının ardından evde karantina altına alındı, tedavisi evde devam etti.

 

 

Yaşanan bu gelişmelerinden ardından çekimleri durdurulan dizi için açıklama yapan Medyapım, bu hafta yeni bölümün ekrana gelemeyeceğini söyledi. Açıklamanın tamamı ise şu şekilde yer aldı: "Daha önce paylaşmış olduğumuz sağlık problemleri sebebiyle bu hafta ne yazık ki Sadakatsiz yayında olamayacak.''
Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı