habertilkisi.com/Son dakika güncel haberler her an sizlerle...
Cate Coin Nedir

Cate coin nedir? Shib ve doge trenini kaçıran yeni yatırımcılat tokenlara gözünü dikti. Çıkışta olması beklenilen cate coin de bunlardan birisi. Henüz ön satıştan 740x yapmayı başarmıştır. Peki Cate Coin nereden alınır?

 

 

Cate coin nedir? Shib ve doge trenini kaçıran yeni yatırımcılat tokenlara gözünü dikti. Çıkışta olması beklenilen cate coin de bunlardan birisi. Henüz ön satıştan 740x yapmayı başarmıştır. Peki Cate Coin nereden alınır?

 

 

Son dönemlerde kripto para dünyasında yeni coinler eklenmeye sürdürmektedir. Özellikle shib coin ve doge coin fırsatını tepen yatırımcılar bu boşluğu yeni tokenlarla değerlendirmek istemektedir. Fiyatının katlanması beklenen tokenlardan birisi de cate coin olarak öngörülmektedir.

 

 

Bildiğiniz üzere dün piyasaya çıkalı henüz çok yeni bir coini tanışmıştık. İsmi Cougar Coin idi. O da tıpkı cate coin gibi tokendır. Ve toplumsal token olduğu için Cougar coin fiyat olarak ilerleyen günlerde yükselmesi beklenmektedir. Ancak kripto para dünyasında 1 saniyenin bile önemi bulunmaktadır. Cougar ve nice tokenlardan bahsederken şimdi de karşımıza Cate coin çıkmıştır. Daha ön satışında 740x yaparak yatırımcıları heyecanlandırmayı başarmıştır. Ancak kripto para dünyasında son dönemlerde piyasaya çıkan binlerce coin olması nedeniyle dikkat edilmesi şarttır. Küçük koyup büyük kazanacağız diye düşünen yatırımcılar beklenmedik sonuçlarla karşılaşabilmektedir. Nitekim, cate coin yorumları yapılırken bu konu üzerinde durulmaktadır. Yine de tüm dünya da olduğu gibi Türkiye’de de çok sayıda yatırımcı tarafından tercih edilmiştir. Bir o kadarı da cate coin nasıl alınır şeklindeki soruları araştırmaktadır.

 

 

Cate coin tıpkı Cougar coin gibi bir işleyişe sahiptir. İkisinin de tokendir. Bu sebeple birçok yatırımcı cate coin nereden alınır sorusunu araştırmaktadır. Cate coin piyasaya sürüleli yaklaşık 2-3 gün olmuştur. Dolayısıyla akıllarda da çok fazla soru işareti vardır. Ancak kesin olmamakla birlikte tıpkı Cougar gibi, Pancakeswap üzerinden satın alınabilmektedir. BNB şekliyle de karşılık bulabilmektedir.

 

 

Bu Yazı Haber Değeri Taşımaktadır.

 

 

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Yazılımı